کنکاش ایران

  • تاریخ : ۲۰ام دی ۱۳۹۷

به گزارش «صبا»، میلاد صدرعاملی؛ کارگردان فیلم سینمایی «سونامی»که یکی از فیلم های راه یافته به بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فجر است،در پاسخ به این سوال که حضور فیلم اول او  در این جشنواره به دلیل پشتوانه نام رسول صدر عاملی پدر او بوده است یا خیر؟توضیح داد:وقتی فیلم در جشنواره دیده شود،پاسخ  سوال خیلی از افراد داده می شود.

وی در ادامه افزود:«سونامی»ژانرمرده  ورزشی را درسینمای ایران زنده می کند  که من این ژانر را  برای فیلم اولم انتخاب کردم.«سونامی»فیلمی  بسیار سخت است و هرکسی برای  فیلم‌اول خود چنین ریسکی را نمی کند. فکر می کنم در نهایت از این ریسک  راضی هستم وموفقیت آمیز بوده است.

وی در ارتباط با برگزاری مراسم قرعه کشی زمان نمایش فیلم ها در جشنواره نیز گفت:اگر می خواهیم مسولیت ها به عهده کسی نباشد و همه چیز را به شانس و اقبال واگذار کنیم،برگزاری مراسم قرعی کشی جشنواره، بهترین گزینه است.
صدرعاملی در پایان افزود:امیدوارم «سونامی»بتواند مورد پسند مخاطبان واقع شود.

فیلم سینمایی «سونامی»به کارگردانی میلاد صدرعاملی و تهیه کنندگی رسول صدرعامی یکی از فیلم های راه یافته به بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فجر است.

بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی‌ور، فرشته حسینی، علی استادی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، با حضور امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری بازیگران «سونامی» هستند

این فیلم سینمایی به چالش های رقابتی ورزشکاران می‌پردازد و فیلمنامه آن را میلاد صدرعاملی و علی اصغری به طور مشترک به نگارش درآورده اند.